AI INTREBARI? CONTACTEAZA-NE!

Contact

Persoane de contact

Bucuresti (Calarasi, Giurgiu, Teleorman)
Doru Craciun
Mobil: 0722 587 837;
Email: doru.craciun@sipex.ro
Focsani (Vrancea, Galati, Braila)
Liviu Strauneanu
Mobil: 0729 019 151;
Email: liviu.strauneanu@sipex.ro
Prahova (Buzau, Dambovita, Arges, Ialomita)
Adrian Buzu
Mobil: 0722 515 857;
Email: adrian.buzu@sipex.ro
Craiova (Olt, Dolj, Valcea )
Gabriel Negoita
Mobil: 0727 378 354;
Email: gabriel.negoita@sipex.ro
Cluj (Alba, Salaj, Mures)
David Alexandrina
Mobil: 0734 442 831;
Email: alexandrina.david@sipex.ro
Neamt (Bacau, Suceava )
Florin Grigoras
Mobil: 0724 222 110
Email: florin.grigoras@sipex.ro
Timisoara (Harghita)
Mircea Marinescu
Mobil: 0723 219 298; 0758 059 420
Email: mircea.marinescu@sipex.ro
Departament Tehnic
Marian Zavate
Mobil: 0722 836 101;
Email: marian.zavate@sipex.ro

Puncte de lucru și depozite

Ploiesti
Showroom CERESIT
com. Aricestii-Rahtivani
sat Aricestii-Rahtivani, nr.1, DN 72, KM 8
jud. Prahova
Tel/Fax: 0244-513.258 /0244-516.208
Bucuresti
Depozit
B-dul Timisoara, Nr.100, sector 6, Bucuresti
Tel/Fax: 031-6208364 / 031-6208365
Mobil: 0722 587 837
Focsani
Depozit
Calea Munteniei T 83P435
Tel/Fax: 0237 234 499
Mobil: 0729 019 154
Cluj
Depozit
B-dul Traian Vuia, Nr.206
Tel/Fax: 0364 410 795
Craiova
Depozit
Loc. Carcea, Calea Bucuresti nr. 4, Jud: Dolj
Mobil: 0727 378 354
Fax: 0351 182 188
Piatra Neamt
Depozit
sat. Izvoare, Com.Dumbrava Rosie,str.Serei, nr.7, Jud. Neamt
Mobil: 0746 909 184
Fax: 0374 971 598
Iasi
Depozit
Bdul. Chimiei nr.12, Jud. Iasi
Mobil: 0371 340 4040 / 0726 738 063
Suceava
Depozit
Str. Sucevei, nr. 81, sat Bosanci, com. Bosanci, Jud Suceava
Mobil: 0735 005 866
Timisoara
Depozit
Calea Buziasului, nr. 162, jud. Timis
Mobil: 0723 219 298 / 0758 059 420
Odorheiu Secuiesc
Depozit
str Lemnarilor nr.14/21 jud Harghita
Mobil: 0723 219 298 / 0758 059 420
Ramnicu Valcea
Depozit
Com Budesti sat Racovita nr 284 jud Valcea
Mobil: 0727 378 354